Страница 1 из 1

Хто чув за гравітаційні черевики?

Добавлено: 10.01.2017, 21:30
сэм
Хто чув за гравітаційні черевики?

Добавлено: 07.02.2017, 09:18
arber
Людям, які багато ходять, стоять або сидять, а також, займаються спортом і тренуваннями з силовими навантаженнями просто необхідно розслабляти свої м'язи і давати відпочинок своєму хребту. При цьому, важливо, щоб це був простий, ефективний і сучасний засіб, при використанні якого ви забудете про болі в спині і максимально розслабити свої м'язи після занять аеробікою або довгої ходьби. Вам на допомогу прийдуть гравітаційні черевики.
Гравітаційні черевики були розроблені для того, щоб домогтися правильного вирівнювання, для розвантаження спини на турніку. За рахунок цього ви зможете займатися інверсією, не створюючи додаткове навантаження на ваш хребет.
Тільки гравітаційні черевики зі шкіри володіють такими якостями як незвичайна легкість, гнучкість і міцність матеріалу, помножені на довговічність і неперевершений комфорт під час інверсії. Подвійні пряжки із застібками забезпечені системою подвійного замикання для додаткової безпеки. Гравітаційні черевики виготовлені з натуральної шкіри, яка використовується для протезних частин. Дуже міцний і надійний матеріал, екологічно чистий, який гарантує еластичність і зручність в шкарпетці. М'яка прокладка з пеноматериала товщиною 1,6 см забезпечує максимальний комфорт при мінімальній інверсії.
Всього кілька хвилин такого тренування в день - і ви забудете про болі в спині і судомах, викликаних перенапруженням м'язів, розтягніть свій хребет і придбаєте неймовірну гнучкість
Гравітаційні черевики рекомендовані до використання докторами і успішно застосовуються в багатьох країнах. Гравітаційні черевики підходять для користувачів з різними розмірами щиколотки і гомілки.
Максимальна висота користувача 198 см
Максимальна вага користувача 150 кг
Гравітаційні черевики позбавлять вас від болю в спині і поліпшать загальне самопочуття!
Інверсія так само може допомогти:
• Зменшити біль в спині
• Зберегти диски здоровими
• Зняти стрес
• Стимулювати кровообіг
• Виправити поставу
• Підтримати молодість організму
• Досягти оптимальної фізичної форми.
• Зберегти зростання.
• Усунути застійні явища внутрішніх органів.
• Посилити подачу кисню до головного мозку.

Добавлено: 07.02.2017, 09:23
master78
Я когда то сам заинтересовался очень этими ботинками в стадии обострения. Очень хотел купить. Потом подумал что куплю позже, как немного станет легче. Надо же как то на турник влезть сначала, потом ноги нужно опрокинуть))). Ну а когда стало все хорошо , я о них даже и не вспоминал, вот тему увидел, вспомнил))

Добавлено: 07.02.2017, 09:30
ModAdmin
Этот метод основан на инверсионной терапии вот что говорит по этому поводу wikipedia

Добавлено: 07.02.2017, 09:39
ostrov777
Чи не шкідливо це заняття? природно, що висіти потрібно в розумних межах і поступово.
АЛЕ в ЗАГАЛОМ це заняття може надавати будь-яку користь?
Що ви думаєте з цього приводу?
Наперед дякую за відповідь.

Добавлено: 07.02.2017, 09:42
Mila88
Хіба є різниця в ефекті від вису вниз головою чи на руках? Я з дитинства любила висіти на руках, і до цих пір на шведській стінці знімаю перевантаження на хребет. Про черевики чула, але мені здається, це черговий збір грошей

Добавлено: 07.02.2017, 09:59
Миша777
Сначала сам заинтересовался. Спасибо за ссылку на wikipedia посмеялся.
Ни слова о научных исследованиях